Montaż paneli słonecznych, fotowoltaicznych i solarnych na dachu i gruncie 

Efektywny montaż paneli fotowoltaicznych na dachu lub gruncie to jeden z warunków wydajnego działania całej instalacji fotowoltaicznej. Jeśli szukasz ekspertów, którzy wybiorą odpowiednie panele fotowoltaiczne i dodatkowo zagwarantują prawidłowy montaż fotowoltaiki we właściwym miejscu, zapraszamy do kontaktu. Firma HIEnergy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy oceniają, czy konieczny jest montaż paneli fotowoltaicznych na gruncie, czy też można wykorzystać dach budynku mieszkalnego, czy firmowego bądź budynków gospodarczych.

Montaż paneli słonecznych – na dachu czy na gruncie?

Montaż paneli fotowoltaicznych możliwy jest na dachu lub na gruncie, na specjalnej konstrukcji. Jeśli nie ma możliwości wykorzystania istniejącej już powierzchni bądź dach jest zbyt zacieniony albo ma ograniczoną wielkość, proponujemy montaż instalacji fotowoltaicznej na wspornikach umiejscowionych na gruncie lub na dachu (nawet płaskim). Dzięki temu instalacje fotowoltaiczne w Wielkopolsce będą rozmieszczone pod odpowiednim kątem i w miejscu z jak największym nasłonecznieniem.

Zapewniamy efektywny montaż paneli fotowoltaicznych na dachu płaskim, wielospadowym, gruncie i wielu innych — dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie tak, aby instalacja fotowoltaiczna dostarczała Ci tyle energii, ile potrzebujesz.

Montaż paneli fotowoltaicznych – podstawa efektywnej instalacji

Instalacje fotowoltaiczne do prawidłowego i efektywnego działania wymagają montażu odpowiadającego konkretnym warunkom, takim jak:

  • kąt montażu paneli słonecznych 15-40 stopni, który gwarantuje efekt samoczyszczenia podczas deszczu oraz zapewnia swobodne zsuwanie się śniegu zimą,
  • miejsce gwarantujące dostęp promieni słonecznych – niezacienione przez drzewa czy inne budynki,
  • kierunek południowy, wschodni lub zachodni.

Montaż fotowoltaiki – kompleksowa usługa z HiEnergy

Oferowany montaż paneli fotowoltaicznych to tylko część kompleksowej usługi, która wchodzi w skład współpracy z HiEnergy. Panele fotowoltaiczne, które oferujemy naszym klientom z Poznania i okolic, to produkt polskiego producenta, który zapewnia aż 25 lat gwarancji. Interesuje Cię fotowoltaika w Suchym Lesie, fotowoltaika w Swarzędzu czy fotowoltaika w Tarnowie Podgórnym? Zdecyduj się na współpracę z HiEnergy, która obejmuje:

  • projekt instalacji fotowoltaicznej,
  • wybór paneli słonecznych polikrystalicznych lub monokrystalicznych — dopasujemy moc paneli do zapotrzebowania energetycznego domu, firmy lub gospodarstwa rolnego,
  • montaż paneli fotowoltaicznych w najbardziej efektywny sposób,
  • podłączenie instalacji fotowoltaicznej oraz zgłoszenie jej do sieci energetycznej,
  • szkolenia dla klienta w zakresie obsługi paneli słonecznych,
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania, które znacznie zmniejszy koszt montażu paneli fotowoltaicznych,
  • przejęcie wszelkich formalności.

Zapraszamy do kontaktu – montowana przez HiEnergy fotowoltaika w Poznaniu pochodzi od polskich producentów i działa przez kilkadziesiąt lat. Zacznij oszczędzać razem z nami!

small_c_popup-green

30 sekund dzieli Cię od otrzymania dedykowanej oferty na ogrzewanie podłogowe!

Dane zbieramy wyłącznie w celu przygotowania oferty