Fotowoltaika

Fotowoltaika to nowoczesna instalacja, która pozwala na pozyskiwanie prądu z darmowej energii słonecznej. Krzemowe ogniwa fotowoltaiczne połączone są w większe moduły i montowane na dachu lub na specjalnej konstrukcji na gruncie. Panele fotowoltaiczne pochłaniają promieniowanie słoneczne i wykorzystując tzw. efekt fotowoltaiczny, przekształcają promieniowanie na prąd, który można wykorzystać w domowej czy firmowej instalacji. Instalacje fotowoltaiczne to rozwiązanie zarówno dla właścicieli gospodarstw domowych, rolników, jak i przedsiębiorstw, które chcą stać się niezależni energetycznie. W przedsięwzięciu inwestorów kompleksowo wspierają eksperci firmy HiEnergy. Jak wygląda współpraca z nami i dlaczego warto postawić na fotowoltaikę?

HiEnergy - z nami maksymalnie wykorzystasz energię słoneczną

1

Dla
domu

Dla
firmy

Dla
rolnictwa

Umów się na wycenę swojej inwestycji

Zainwestuj w fotowoltaikę, postaw na HiEnergy - ekspertów od energii słonecznej!

Fotowoltaika, którą oferujemy naszym klientom, to także polskie panele fotowoltaiczne, których producenci oferują aż 25 lat gwarancji. Naszych klientów wspieramy na każdym etapie inwestycji. Współpraca obejmuje:

  • projekt instalacji PV,
  • wybór paneli fotowoltaicznych (polikrystalicznych lub monokrystalicznych) o odpowiedniej mocy, dopasowanej do zapotrzebowania energetycznego gospodarstwa rolnego, firmy czy domu jednorodzinnego,
  • montaż fotowoltaiki w taki sposób, by panele słoneczne były jak najbardziej efektywne,
  • podłączenie instalacji fotowoltaicznej i zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do sieci energetycznej,
  • przeprowadzenie szkoleń dla klienta w zakresie obsługi paneli słonecznych,
  • pomoc w ubieganiu się o dofinansowanie,
  • przejęcie wszelkich formalności.

Zapraszamy do kontaktu – razem z nami wybierzesz panele fotowoltaiczne, które pozwolą Ci oszczędzać w długoletniej perspektywie!

Dla domu

Fotowoltaika dla domu to nowoczesny system, który pozwala samodzielnie produkować prąd na potrzeby gospodarstwa domowego. Mała domowa elektrownia fotowoltaiczna jest nie tylko opłacalna, ale i ekologiczna, ponieważ instalacje fotowoltaiczne ograniczają emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Przydomowa elektrownia słoneczna produkuje prąd przez cały rok, nawet w pochmurne i zimowe dni- w dobie stale rosnących cen energii to inwestycja w stabilność budżetu domowego. Ponadto jest bezawaryjna, ma długoletnią gwarancję, a jej utrzymanie nie generuje wysokich kosztów. Fotowoltaika dla domu, podobnie jak fotowoltaika dla firmy oraz fotowoltaika dla gospodarstw rolnych, pozwala stać się niezależnym energetycznie. Naszym klientom oferujemy kompleksowe wsparcie w trakcie realizacji inwestycji.Wykonujemy projekt instalacji fotowoltaicznej, montaż, pomagamy ubiegać się o dofinansowanie, wypełniamy prawne formalności i zgłaszamy instalację do zakładu energetycznego. Zapraszamy do kontaktu!

Dla firmy

Fotowoltaika dla firmy ograniczy koszty, zwiększy zyski firm Koszty prowadzenia przedsiębiorstwa są coraz wyższe, a koszty energii rosną niemal z dnia, na dzień. Fotowoltaika dla firm to skuteczny sposób na ograniczenie wydatków i pomnożenie zysków! Zespół HiEnergy to specjaliści z dużym doświadczeniem, którzy proponują klientom instalacje fotowoltaiczne pochodzące od sprawdzonych producentów z długą, nawet 20-letnią gwarancją. Dlaczego warto? Ponieważ panele fotowoltaiczne dla firm są tanie w utrzymaniu, bezawaryjne, a w dodatku produkują prąd wówczas, gdy przedsiębiorstwo zużywa najwięcej energii, czyli w ciągu dnia. Dlaczego warto podjąć współpracę z HiEnergy? Ponieważ pomagamy inwestorom wybrać instalacje fotowoltaiczne o odpowiedniej mocy, montujemy je w miejscach gwarantujących największą efektywność, wypełniamy wszelkie formalności

Dla rolnictwa

Fotowoltaika dla rolnika, zaprojektowana przez firmę HiEnergy, to gwarancja oszczędności w budżecie! Wszystko dlatego, że wydatki na panele fotowoltaiczne dla rolników zwracają się w okresie 5-8 lat, a następnie generują zyski. Jak działa fotowoltaika dla rolników i w jaki sposób możesz zyskać? Instalacje fotowoltaiczne, zamontowane na dachu lub gruncie, pochłaniają promienie słoneczne i przetwarzają je na prąd, który następnie możesz wykorzystać w gospodarstwie do zasilania pomp, dojarek, chłodni i innych urządzeń, a nawet ogrzewania. Fotowoltaika dla gospodarstw rolnych jest nie tylko opłacalna finansowo, ale także ekologiczna i bezawaryjna. Podobnie jak fotowoltaika dla domu, może być dofinansowana ze środków państwowych dzięki uldze inwestycyjnej i licznym dotacjom. Jeśli chcesz uzyskać kompleksowe wsparcie, zapraszamy do kontaktu! HiEnergy to efektywny projekt instalacji fotowoltaicznej, pomoc przy wypełnianiu formalności oraz ubieganiu się o dofinansowanie, a także fachowy i profesjonalny montaż.

Mechanizm działania fotowoltaiki dla klientów z Poznania

Fotowoltaika, zamontowana na gruncie lub dachu w Poznaniu, zbudowana jest z krzemowych ogniw połączonych w większe moduły, które pochłaniają padające na nie promienie słoneczne. W ten sposób powstaje prąd stały. Ponieważ w instalacji elektrycznej potrzebny jest prąd zmienny, system fotowoltaiczny składa się także z inwertera, który dokonuje niezbędnego przekształcenia. Następnie, za pomocą okablowania, energia jest odprowadzana do gniazdek. Możliwa jest także inwestycja w instalacje fotowoltaiczne off-grid, czyli wyposażone we własne akumulatory, które nie są podłączane do sieci.

PANELE FOTOWOLTAICZNE POŁĄCZONE Z SIECIĄ ENERGETYCZNĄ

Naszym klientom z Poznania i okolic proponujemy panele słoneczne, które są podłączone do sieci energetycznej. W ten sposób, na podstawie Ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii, inwestor staje się prosumentem, czyli jednoczesnym producentem i odbiorcą energii. Jeśli system fotowoltaiczny latem wyprodukuje więcej energii, niż jesteś w stanie zużyć w swoim gospodarstwie domowym, rolnym lub firmie w Poznaniu, nadmiar możesz przesłać do sieci energetycznej i odebrać w korzystnym stosunku zimą lub w nocy, gdy instalacje fotowoltaiczne mają mniejszą wydajność. Rozliczenie z zakładem energetycznym następuje automatycznie, bez Twojej ingerencji, a Twoje rachunki będą wynosić jedynie kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Stawiając na montaż paneli słonecznych w Poznaniu, wybierasz nie tylko oszczędności finansowe, ale także inwestujesz w swoją nieruchomość, która zyskuje na wartości.

KORZYŚCI Z MONTAŻU FOTOWOLTAIKI W POZNANIU

Montaż paneli fotowoltaicznych to nie tylko oszczędności finansowe, ale także zysk dla naszej planety. Dzięki wykorzystywaniu zielonej energii fotowoltaika w Poznaniu obniża emisję dwutlenku węgla i tlenku azotu do atmosfery. Panele fotowoltaiczne są także bezpieczne dla roślin, zwierząt, wód i gleb.

Kompleksowe wsparcie, którego udziela HiEnergy, to przede wszystkim fachowe doradztwo, projekt instalacji fotowoltaicznej dla domu, firmy czy gospodarstwa rolnego w Poznaniu, montaż fotowoltaiki oraz pomoc przy staraniu się o dofinansowanie i zgłoszeniu instalacji w zakładzie energetycznym w Poznaniu, Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcą postawić na instalacje fotowoltaiczne w Wielkopolsce.

small_c_popup-green

30 sekund dzieli Cię od otrzymania dedykowanej oferty na ogrzewanie podłogowe!

Dane zbieramy wyłącznie w celu przygotowania oferty