Fotowoltaika Kórnik - instalacje i montaż paneli słonecznych

Postaw na odnawialne źródła energii przyjazne dla naszej planety! Fotowoltaika w Kórniku to świetny sposób na ograniczenie emisji dwutlenku węgla i innych szkodliwych substancji do atmosfery. Panele fotowoltaiczne pozwalają na ekologiczną produkcję prądu, dzięki pochłanianiu promieniowania słonecznego, które następnie przekształcają w prąd. Krzemowe ogniwa fotowoltaiczne połączone są w większe moduły, które można zamontować zarówno na dachu, jak i na gruncie.
Instalacje fotowoltaiczne w Kórniku pozwolą ci zaoszczędzić w długoletniej perspektywie, jednocześnie będąc bardziej przyjazne środowisku!  Jak wygląda montaż paneli fotowoltaicznych i jakie panele wybrać? Nasi profesjonaliści z HiEnergy rozwieją wszelkie wątpliwości.

Instalacje fotowoltaiczne dla mieszkańców Kórnika

Instalacje fotowoltaiczne w Wielkopolsce są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem i można je spotkać niemal wszędzie, w domach, firmach i gospodarstwach rolnych. Przed podjęciem decyzji dotyczącej paneli słonecznych, niezbędnym jest przeprowadzenie audytu fotowoltaicznego, który polega na ocenie możliwości montażowych i oszacowaniu zapotrzebowania na prąd. Dzięki temu możliwe będzie dopasowanie odpowiednich paneli fotowoltaicznych na miarę Twoich potrzeb. Wtedy też audytor oceni, czy montaż paneli fotowoltaicznych w Kórniku zostanie wykonany na dachu, czy też na gruncie. Na podstawie audytu opracowujemy projekt instalacji fotowoltaicznej, który określa liczbę paneli słonecznych i ich moc.
Z systemu fotowoltaicznego można korzystać w Kórniku przez cały rok, niezależnie od pogody. Dzięki temu, że panele wykorzystują rozproszone promienie, fotowoltaika jest odporna na działanie zmiennych warunków atmosferycznych i jest stale efektywna. W przypadku zwiększonej wydajności instalacji latem możesz uzyskać nadwyżkę, którą Twój dostawca prądu będzie przechowywał przez 12 miesięcy. Sieć energetyczna zwróci Ci nadmiar wyprodukowanej wcześniej energii, więc możesz odebrać ją zimą lub w nocy.

HiEnergy – profesjonalne wsparcie fotowoltaiki w Kórniku

Decydując się na współpracę z HiEnergy podczas inwestycji w instalacje fotowoltaiczne, dostajesz gwarancję szybkiej i dokładnej pracy. Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji. Cechuje nas najwyższa jakość wykonywanych usług i wysoka efektywność, dzięki której fotowoltaika pokrywa zapotrzebowanie energetyczne nawet po kilkudziesięciu latach. Proponujemy panele fotowoltaiczne w Kórniku, które są tanie w utrzymaniu i bezawaryjne i zapewniamy aż 25 lat gwarancji. Współpraca z nami przy fotowoltaice w Kórniku obejmuje m.in:

  • projekt instalacji fotowoltaicznej;
  • wybór paneli fotowoltaicznych, które mają odpowiednią moc i dopasowują się do zapotrzebowania energetycznego;
  • efektywny montaż fotowoltaiki;
  • podłączenie instalacji fotowoltaicznej;
  • zgłoszenie instalacji do sieci energetycznej;
  • przeprowadzenie niezbędnych szkoleń dla klienta dotyczących obsługi paneli słonecznych;
  • pomoc w ubieganiu się o dofinansowanie;
  • przejęcie wszelkich formalności;
  • serwis gwarancyjny lub pogwarancyjny.

Krok po kroku

czyli jak przebiega realizacja inwestycji

Dofinansowanie instalacji fotowoltaicznych w Kórniku

Fotowoltaika w Poznaniu, Kórniku i okolicach przeznaczone jest dla każdego i przewiduje możliwość skorzystania z dofinansowania przez państwo. Wszystkim naszym klientom zapewniamy pomoc w ubieganiu się o dofinansowanie, które może wynosić nawet do 5 000 złotych. Program „Mój Prąd” przewiduje także uzyskanie ulgi podatkowej, dzięki której część wydatków związanych z fotowoltaiką można odliczyć od podstawy opodatkowania PIT. Jest to doskonałe rozwiązanie dla klientów indywidualnych. Dla przedsiębiorców z Kórnika korzystnym rozwiązaniem będzie leasing i liczenie instalacji fotowoltaicznej w koszty firmy. Z kolej dla rolników przewidziana jest ulga inwestycyjna i odliczenie kwoty od podatku VAT. Wybierając HiEnergy nie musisz martwić się formalnościami, które chętnie od Ciebie przejmiemy.
Jeśli interesujesz się zieloną energią i panelami słonecznymi – wybierz HiEnergy i postaw na panele fotowoltaiczne w Kórniku. Skontaktuj się z nami i umów audyt fotowoltaiczny a my zapewnimy Ci efektywny montaż instalacji fotowoltaicznej!

Zamawiam wycenę

HiEnergy sp. z o.o.

+48 604 110 250

Codziennie od 8:00 do 17:00

ul.Zwierzchowskiego 19
61-248 Poznań
mail biuro@hienergy.pl

Aktualności

small_c_popup-green

30 sekund dzieli Cię od otrzymania dedykowanej oferty na ogrzewanie podłogowe!

Dane zbieramy wyłącznie w celu przygotowania oferty