Fotowoltaika Rokietnica - instalacje i montaż paneli słonecznych

Jeśli zależy Ci na ograniczeniu wydatków i chcesz postawić na zieloną energię – fotowoltaika w Rokietnicy z HiEnergy to rozwiązanie dla Ciebie. Nasi eksperci zapewniają kompleksową obsługę i przeprowadzą Cię przez cały proces inwestycji w instalacje fotowoltaiczne. Panele fotowoltaiczne sprawią, że uniezależnisz się od rosnących cen energii elektrycznej, jednocześnie ograniczając emisję szkodliwych substancji do atmosfery. Jest to bezawaryjne, efektywne i tanie w utrzymaniu rozwiązanie, na które decydują się inwestorzy prywatni, przedsiębiorcy oraz właściciele gospodarstw rolnych. 
Fotowoltaika w Poznaniu, Rokietnicy i okolicach jest coraz bardziej popularna i pozwala na zaoszczędzenie w długoletniej perspektywie. Postaw na instalacje fotowoltaiczne w Rokietnicy i zainwestuj w odnawialne źródło energii z HiEnergy!

Jakie korzyści zapewnia fotowoltaika w Rokietnicy?

Instalacje fotowoltaiczne w Wielkopolsce są źródłem taniego prądu pozyskiwanego z darmowej energii słonecznej. Prąd pozyskany za pomocą paneli słonecznych może służyć nie tylko do zasilania różnych urządzeń, ale także do ogrzewania domu i wody. W zależności od zapotrzebowania projekt instalacji fotowoltaicznej może wyglądać zupełnie inaczej dla każdego klienta. Ważnym elementem procesu jest audyt fotowoltaiczny, który pozwoli określić zapotrzebowanie oraz możliwości montażowe, które określą m.in. to, czy montaż paneli fotowoltaicznych w Rokietnicy ma mieć miejsce na dachu, czy na gruncie. 
Energia pozyskana za pomocą paneli słonecznych może być wykorzystywana przez cały rok, bez ograniczeń. Panele fotowoltaiczne wykorzystują rozproszone promienie, dzięki czemu klienci w Rokietnicy nie muszą martwić się o zmienne warunki atmosferyczne. Wyprodukowany podczas lata nadmiar prądu, może zostać wykorzystany nocą lub podczas zimy. Nadwyżka będzie przechowywana przez Twojego dostawcę prądu przez 12 miesięcy i zostanie zwrócona w razie zapotrzebowania. 
Fotowoltaika jest tania w utrzymaniu i cechuje ją bezawaryjność. Ten ekologiczny sposób pozwoli Ci zaoszczędzić w długoletniej perspektywie, jest bardzo ważne w dobie rosnących cen za energię elektryczną. Firma HiEnergy zapewnia efektywny i dokładny montaż paneli fotowoltaicznych w Rokietnicy, które podlegają gwarancji przez 25 lat. Nasz system fotowoltaiczny pochodzi od polskich producentów i z pewnością będzie Ci służył przez długie lata.

Rzetelna i efektywna współpraca z HiEnergy

Mieszkasz w Rokietnicy i nie wiesz, na jakie panele słoneczne się zdecydować? Przeraża cię kwestia formalności? Nie martw się – nasz zespół profesjonalistów gwarantuje ci kompleksową obsługę i fachową wiedzę na każdym etapie projektu. Współpraca z nami dotyczy takich kwestii jak:

  • projekt instalacji fotowoltaicznej – uwzględniając liczbę, moc, ogniwa fotowoltaiczne oraz położenie ich na dachu lub gruncie;
  • wybór odpowiednich paneli – polikrystalicznych lub monokrystalicznych;
  • efektywny montaż i działanie fotowoltaiki;
  • podłączenie instalacji fotowoltaicznej;
  • zgłoszenie instalacji do sieci energetycznej;
  • profesjonalne szkolenia dla klienta w zakresie obsługi paneli;
  • pomoc w ubieganiu się o dofinansowanie;
  • stałe doradztwo i przejęcie wszelkich formalności;
  • gwarancja na 25 lat.

Krok po kroku

czyli jak przebiega realizacja inwestycji

Cena i dofinansowanie paneli fotowoltaicznych w Rokietnicy

Krok po kroku przedstawimy Ci, co zrobić, żeby uzyskać dofinansowanie Twojej instalacji fotowoltaicznej. Program o nazwie „Mój Prąd” przewiduje dofinansowanie w wysokości nawet 5 000 zł i ma za zadanie wspierać energię prosumencką. Dla przedsiębiorców i firm z Rokietnicy najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z leasingu i wliczenie kosztów fotowoltaiki w koszty firmy. Właściciele gospodarstw rolnych mogą skorzystać z opcji ulgi inwestycyjnej oraz odliczenia kwoty od podatku VAT. 
Postaw na odnawialne źródła energii, które są tanie w utrzymaniu i wybierz instalacje fotowoltaiczne w Rokietnicy z HiEnergy. Zamów u nas instalację fotowoltaiczną a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami! 

Zamawiam wycenę

HiEnergy sp. z o.o.

+48 604 110 250

Codziennie od 8:00 do 17:00

ul.Zwierzchowskiego 19
61-248 Poznań
mail biuro@hienergy.pl

Aktualności

small_c_popup-green

30 sekund dzieli Cię od otrzymania dedykowanej oferty na ogrzewanie podłogowe!

Dane zbieramy wyłącznie w celu przygotowania oferty