Fotowoltaika Tarnowo Podgórne - instalacje i montaż paneli słonecznych

Postaw na zieloną energię, wybierając instalacje fotowoltaiczne w Tarnowie Podgórnym. Decydując się na współpracę z firmą HiEnergy, otrzymasz fachowe i kompleksowe wsparcie podczas całego procesu inwestycyjnego. Nasi eksperci przygotują projekt instalacji fotowoltaicznej dopasowany do potrzeb, zapewnią efektywny montaż paneli fotowoltaicznych, a także zadbają o wszelkie formalności, takie jak zgłoszenie fotowoltaiki do zakładu energetycznego czy pomoc przy staraniu się o dofinansowanie. Zapraszamy do kontaktu – fotowoltaika w Poznaniu to oszczędności finansowe i inne korzyści!

Poznaj kulisy działania fotowoltaiki

Nie wiesz, jak działa fotowoltaika w Tarnowie Podgórnym i na czym możesz zyskać? Panele fotowoltaiczne wykorzystują tzw. efekt fotowoltaiczny i pochłaniają promieniowanie słoneczne, a następnie przekształcają je na prąd stały. W systemie fotowoltaicznym montuje się także inwerter, który zamienia prąd stały na prąd zmienny potrzebny w domowej czy firmowej instalacji fotowoltaicznej. Panele słoneczne w Tarnowie Podgórnym latem wytworzą więcej energii, niż jesteś w stanie wykorzystać, dlatego też władze przygotowały korzystny system opustów. Wytworzony prąd będziesz mógł przesłać do sieci i następnie odebrać 70 lub 80% (w zależności od mocy zamontowanej instalacji). Warto rozważyć także ubieganie się o dofinansowanie fotowoltaiki dla inwestorów prywatnych i rolników z Tarnowa Podgórnego.

Zalety fotowoltaiki w Tarnowie Podgórnym

Fotowoltaika, którą montujemy na dachu lub gruncie u klientów z Tarnowa Podgórnego w województwie wielkopolskim, to instalacja bardzo efektywna, która pracuje nawet kilkadziesiąt lat. Zainteresowanym oferujemy panele fotowoltaiczne polskiej produkcji, z 25-letnią gwarancją, które są bezawaryjne i nie generują wysokich kosztów utrzymania. Co więcej, instalacje fotowoltaiczne pracują przez cały rok, ponieważ do działania wymagają promieniowania, a nie wysokich temperatur.

Krok po kroku

czyli jak przebiega realizacja inwestycji

Etap 1.

Spotkanie z naszym audytorem

Etap 2.

Przygotowanie oferty i podpisanie umowy

Etap 3.

Montaż paneli słonecznych
 

Etap 4.

Zgłoszenie instalacji u Twojego dostawcy prądu
Etap 1.
Etap 2.
Etap 3.
Etap 4.

Fotowoltaika w Tarnowie Podgórnym z HiEnergy!

Zastanawiasz się, czy instalacje fotowoltaiczne w Wielkopolsce są efektywne? Stopień nasłonecznienia w Polsce jest zbliżony do tego w Niemczech, a u naszych zachodnich sąsiadów fotowoltaika w ostatnich latach jest bardzo popularna. Jeśli i Ty chcesz stać się prosumentem, czyli jednoczesnym producentem i odbiorcą energii, postaw na panele słoneczne w Tarnowie Podgórnym. Klientom polecamy instalacje fotowoltaiczne off-grid, z własnymi akumulatorami, oraz on-grid, podłączone do sieci energetycznej. Razem z nami wszelkie formalności nie potrwają długo, a Ty zyskasz instalację fotowoltaiczną dopasowaną do swoich potrzeb. Polecamy również fotowoltaikę w Poznaniu, Suchym Lesie i innych miejscowościach w województwie wielkopolskim.

Zamawiam wycenę

HiEnergy sp. z o.o.

+48 604 110 250

Codziennie od 8:00 do 17:00

ul.Zwierzchowskiego 19
61-248 Poznań
mail biuro@hienergy.pl

Aktualności

Call Now ButtonDarmowa Wycena & Konsultacje