Fotowoltaika Dopiewo - instalacje i montaż paneli słonecznych

Załóż instalacje fotowoltaiczne i zacznij oszczędzać! Fotowoltaika w gminie Dopiewo znacząco obniża wysokość rachunków za prąd, a także pozwala uniezależnić się od rosnących cen energii elektrycznej. Montaż paneli fotowoltaicznych na dachu lub gruncie umożliwia produkowanie energii ze słońca i wykorzystywanie jej na własne potrzeby. Instalacje fotowoltaiczne to znakomite rozwiązanie dla gospodarstw domowych, rolników oraz przedsiębiorców. Jak działają panele słoneczne i dlaczego warto się zainteresować fotowoltaiką?

Panele fotowoltaiczne w Dopiewie z HiEnergy

Instalacje fotowoltaiczne można coraz częściej spotkać w Dopiewie i okolicach. Decydują się na nie klienci indywidualni, firmy oraz rolnicy. Dzięki wykorzystywaniu odnawialnego źródła energii, czyli promieni słonecznych, panele fotowoltaiczne są ekologicznym źródłem energii elektrycznej. Fotowoltaika wykorzystuje promienie rozproszone, dzięki czemu będzie dostarczać prąd przez cały rok, niezależnie od pogody czy pory roku. Odpowiednio dobrane systemy fotowoltaiczne w Dopiewie będą nie zasilać nie tylko Twoje urządzenia elektryczne, ale także ogrzewać dom i wodę. Jeśli podczas sezonu letniego Twoje ogniwa fotowoltaiczne wyprodukują nadwyżkę prądu, zostanie ona przechowana przez Twojego dostawcę. Dzięki temu możesz ją odebrać w okresie mniejszej wydajności instalacji, np. zimą czy w nocy.

Fotowoltaika w Dopiewie – Twój krok na drodze do ochrony środowiska

Instalacje fotowoltaiczne w Wielkopolsce, które montujemy również u klientów w Dopiewie, ograniczają emisję dwutlenku węgla i dwutlenku azotu. Dzięki temu powietrze jest czystsze, a gleba i wody powierzchniowe nie są zanieczyszczone groźnymi dla zwierząt związkami. Panele fotowoltaiczne mogą wyprodukować nawet 90% energii potrzebnej dla 4-osobowej rodziny. Ich działanie polega na pochłanianiu promieni słonecznych i przekształcaniu ich na prąd stały, który następnie, poprzez inwerter, jest przekształcany w prąd zmienny. Martwi cię wysoka cena paneli fotowoltaicznych w Dopiewie? Fotowoltaika, ze względu na to, że jest korzystna dla środowiska, cieszy się poparciem władz państwowych w postaci różnych dofinansowań, z których pomożemy Ci skorzystać.

Krok po kroku

czyli jak przebiega realizacja inwestycji

Panele fotowoltaiczne – jak możemy Ci pomóc?

Fotowoltaika w Poznaniu i innych miejscowościach w województwie wielkopolskim jest inwestycją na wiele lat, dlatego też wydatki zwracają się po kilku latach i wówczas zaczynasz zyskiwać. Instalacje fotowoltaiczne są bezawaryjne i mają 25 lat gwarancji, a działają znacznie dłużej. Firma HiEnergy pomaga swoim klientom z Dopiewa w zakresie:

  • wyboru instalacji fotowoltaicznej o odpowiedniej mocy i jej zaplanowania na terenie nieruchomości,
  • montażu paneli słonecznych na dachu lub gruncie,
  • finalizowania formalności w zakresie zgłoszenia fotowoltaiki do zakładu energetycznego,
  • ubiegania się o dofinansowanie,
  • obsługi paneli fotowoltaicznych,
  • serwisu instalacji.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcą zdecydować się na zieloną energię w swoim domu lub firmie!

Zamawiam wycenę

HiEnergy sp. z o.o.

+48 604 110 250

Codziennie od 8:00 do 17:00

ul.Zwierzchowskiego 19
61-248 Poznań
mail biuro@hienergy.pl

Aktualności

small_c_popup-green

30 sekund dzieli Cię od otrzymania dedykowanej oferty na ogrzewanie podłogowe!

Dane zbieramy wyłącznie w celu przygotowania oferty