Fotowoltaika Mosina - instalacje i montaż paneli słonecznych

Klientom z Mosiny proponujemy panele fotowoltaiczne, które umożliwiają produkcję energii elektrycznej z promieniowania słonecznego. Dlaczego warto? Ponieważ instalacje fotowoltaiczne w Wielkopolsce są opłacalne pod wieloma względami, zwłaszcza finansowym. Poza tym montaż paneli fotowoltaicznych to także Twój wkład w ochronę środowiska – fotowoltaika jest ekologiczna, ogranicza emisję dwutlenku węgla i innych szkodliwych substancji do atmosfery. Dowiedz się, jakie wsparcie oferujemy Ci podczas inwestycji w instalacje fotowoltaiczne w Mosinie.

Panele fotowoltaiczne – czerp energię ze słońca!

Fotowoltaika w Poznaniu, Mosinie i innych miastach Wielkopolski to inwestycja, która pozwala Ci oszczędzać przez wiele lat, a jej koszt szybko się zwraca. Klientom proponujemy instalacje fotowoltaiczne od polskich producentów, co znacząco skraca proces realizacji oraz uzyskiwania dodatkowych informacji w trakcie użytkowania systemu fotowoltaicznego. Panele słoneczne są bezawaryjne, a ich utrzymanie nie generuje wielu obowiązków. Zamontowana pod odpowiednim kątem fotowoltaika jest efektywna i sprawdza się zarówno w domach prywatnych, firmach, jak i gospodarstwach rolnych w Mosinie i okolicach. W razie potrzeby możemy zamontować panele słoneczne na dachu lub na specjalnej konstrukcji na gruncie.

Dofinansowanie fotowoltaiki w Mosinie

Eksperci firmy HiEnergy pomagają uzyskać dofinansowanie fotowoltaiki ze środków państwowych. Wśród dostępnych opcji są ulgi podatkowe dla inwestorów prywatnych i rolników z Mosiny i okolic, możliwości odliczenia podatku VAT, a także programy dofinansowań, takie jak „Mój Prąd”, który pozwala uzyskać dopłatę do 5 tysięcy złotych na instalacje fotowoltaiczne. Przedsiębiorcy mogą wliczyć wydatki na panele fotowoltaiczne w koszty firmy lub wziąć je w leasing. Banki oferują także korzystne kredyty na fotowoltaikę, co pozwala ograniczyć obciążenia finansowe i szybciej zacząć oszczędzać.

Krok po kroku

czyli jak przebiega realizacja inwestycji

Etap 1.

Spotkanie z naszym audytorem

Etap 2.

Przygotowanie oferty i podpisanie umowy

Etap 3.

Montaż paneli słonecznych
 

Etap 4.

Zgłoszenie instalacji u Twojego dostawcy prądu
Etap 1.
Etap 2.
Etap 3.
Etap 4.

HiEnergy – partnerskie relacje, rzetelna współpraca przy montażu fotowoltaiki w Mosinie

Instalacje fotowoltaiczne to tania energia ze słońca. Jeśli chcesz ją mieć w swoim domu, zapraszamy do współpracy. Firma HiEnergy proponuje rzetelne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji w panele fotowoltaiczne. Pomagamy wybrać ogniwa o mocy odpowiadającej zapotrzebowaniu (obliczonemu na podstawie audytu fotowoltaicznego), zapewniamy montaż paneli fotowoltaicznych i pomoc przy ubieganiu się o dofinansowanie, przeprowadzamy szkolenia w zakresie obsługi systemu fotowoltaicznego oraz zgłaszamy inwestycję do zakładu energetycznego. Zapraszamy do współpracy!

Zamawiam wycenę

HiEnergy sp. z o.o.

+48 604 110 250

Codziennie od 8:00 do 17:00

ul.Zwierzchowskiego 19
61-248 Poznań
mail biuro@hienergy.pl

Aktualności

Call Now ButtonDarmowa Wycena & Konsultacje