Fotowoltaika Luboń - instalacje i montaż paneli słonecznych

Mieszkasz w Luboniu i zależy Ci na ograniczeniu wydatków? Fotowoltaika to ekologiczne, bezawaryjne i tanie w eksploatacji rozwiązanie, które oferuje firma HiEnergy. Nasi klienci otrzymują pełne wsparcie na każdym etapie realizacji, począwszy od audytu fotowoltaicznego, który pomoże dopasować panele fotowoltaiczne, przez montaż, aż do zgłoszenia instalacji u Twojego dostawcy prądu. Postaw na zieloną energię i wybierz instalacje fotowoltaiczne z HiEnergy!

Panele fotowoltaiczne w Luboniu i ich działanie

Fotowoltaika w Poznaniu i jego okolicach staje się coraz bardziej popularna, a klienci coraz częściej decydują się na montaż paneli fotowoltaicznych na swoich dachach czy gruncie. Domy, firmy czy gospodarstwa rolneinstalacje fotowoltaiczne w Wielkopolsce można spotkać niemal wszędzie. 
Panele słoneczne wykorzystują odnawialne źródło energii, czyli promienie słoneczne, do produkcji energii elektrycznej. Choć latem wydajność instalacji fotowoltaicznej jest zwiększona, to swobodnie można z niej korzystać przez cały rok, ze względu na wykorzystywanie promieni rozproszonych. Fotowoltaika jest odporna na działanie zmiennych warunków atmosferycznych takich jak mróz, dzięki czemu nie traci na efektywności. Dobrze dobrana moc instalacji fotowoltaicznej w Luboniu wyprodukuje odpowiednią dla Twojego domu ilość energii, abyś mógł swobodnie z niej korzystać przez cały rok, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Zamontowane panele fotowoltaiczne nie tylko będą zasilać Twoje urządzenia elektryczne, ale także ogrzewać dom i wodę. 
Jeżeli podczas sezonu letniego uzyskasz nadwyżkę, Twój dostawca prądu będzie przechowywał ją przez 12 miesięcy. Gdy bieżąca wydajność Twoich paneli fotowoltaicznych nie będzie wystarczająca, wtedy dostawca prądu odda Ci 80% wyprodukowanej wcześniej energii.

Koszt i dofinansowanie fotowoltaiki w Luboniu

Inwestycja w panele fotowoltaiczne wydaje się dużym wydatkiem, jednak można znacznie obniżyć jej koszty. Firma HiEnergy oferuje pomoc w ubieganiu się o dofinansowanie fotowoltaiki, które oferuje państwo. Dzięki programowi „Mój Prąd” nasi klienci w Luboniu mogą uzyskać ulgę podatkową oraz dopłatę nawet do 5000 zł. Dzięki uldze podatkowej można odliczyć część wydatków związanych z instalacją fotowoltaiczną od podstawy opodatkowania PIT. 
Rolnicy, którzy rozważają inwestycję w panele fotowoltaiczne, mogą skorzystać z ulgi inwestycyjnej i odliczyć kwotę od podatku VAT, jeżeli są jego podatnikami. Dla przedsiębiorców z Lubonia najlepszą opcją będzie wzięcie instalacji fotowoltaicznej w leasing i wliczenie wydatków w koszty firmy. Skontaktuj się z nami, a przejmiemy wszelkie formalności, oferując pomoc w kwestiach związanych z dofinansowaniem!

Krok po kroku

czyli jak przebiega realizacja inwestycji

Fotowoltaika w Luboniu z HiEnergy – współpraca

Panele fotowoltaiczne, jakie oferujemy naszym klientom z Lubonia to najwyższa jakość świadczenia usług i aż 25 lat gwarancji zapewnianej przez producenta. Nasi klienci w Luboniu i okolicach otrzymają wsparcie na każdym etapie procesu, a współpraca z nami obejmuje:

  • projekt instalacji fotowoltaicznej;
  • wybór odpowiednich paneli fotowoltaicznych, biorący pod uwagę moc, zapotrzebowanie i ogniwa fotowoltaiczne;
  • projekt instalacji – rozmieszczenie paneli słonecznych na dachu lub gruncie;
  • efektywny montaż paneli fotowoltaicznych;
  • podłączenie i zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do Twojej sieci energetycznej;
  • niezbędne szkolenia dla klienta dotyczące obsługi systemu fotowoltaicznego;
  • pomoc w ubieganiu się o dofinansowanie instalacji;
  • przejęcie wszelkich formalności;
  • serwis gwarancyjny lub pogwarancyjny.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię instalacja fotowoltaiczna dla domu, firmy czy gospodarstwa rolnego w Luboniu, z HiEnergy zaoszczędzisz na energii w długoletniej perspektywie. Skontaktuj się z nami i umów audyt fotowoltaiczny a my zapewnimy Ci źródło taniego i ekologicznego prądu!

Zamawiam wycenę

HiEnergy sp. z o.o.

+48 604 110 250

Codziennie od 8:00 do 17:00

ul.Zwierzchowskiego 19
61-248 Poznań
mail biuro@hienergy.pl

Aktualności

small_c_popup-green

30 sekund dzieli Cię od otrzymania dedykowanej oferty na ogrzewanie podłogowe!

Dane zbieramy wyłącznie w celu przygotowania oferty