Fotowoltaika Komorniki - instalacje i montaż paneli słonecznych

Ekologia i troska o planetę są Ci bliskie? Postaw na instalacje fotowoltaiczne, które firma HiEnergy proponuje klientom z Komornik pod Poznaniem. Fotowoltaika w Poznaniu oraz innych miastach w Wielkopolsce umożliwia wytwarzanie prądu z promieniowania słonecznego w sposób efektywny i ograniczający emisję dwutlenku węgla. Panele fotowoltaiczne pozwalają także podnieść wartość nieruchomości oraz obniżyć koszty prowadzenia przedsiębiorstwa. Poznaj instalacje fotowoltaiczne w Wielkopolsce od HiEnergy i zainwestuj mądrze swoje oszczędności!

Fotowoltaika w Komornikach – Twoja szansa na oszczędzanie

Lubisz oszczędzać? Fotowoltaika w Komornikach pozwoli Ci na to przez wiele lat. Panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu lub gruncie sprawiają, że rachunki za prąd będą bardzo niskie, a Ty będziesz mógł uniezależnić się od rosnących cen energii. Instalacje fotowoltaiczne będą tym bardziej opłacalne, im:

  • wyższe będą ceny prądu z sieci,
  • bardziej efektywny montaż paneli słonecznych (najlepiej od strony południowej),
  • więcej słońca będzie docierać do ogniw fotowoltaicznych.

Instalacje fotowoltaiczne, które proponujemy klientom z Komornik, pracują przez cały rok, również zimą i w pochmurne dni. Wówczas wykorzystują tzw. promieniowanie rozproszone. Możliwa jest inwestycja w panele fotowoltaiczne on-grid, połączone z siecią energetyczną, lub off-grid mające własne akumulatory magazynujące energię.

Postaw na oszczędności, wybierz panele fotowoltaiczne w Komornikach

Instalacje fotowoltaiczne mogą być zamontowane zarówno na dachu, jak i na specjalnej konstrukcji posadowionej na gruncie. Mogą być skierowane na południe, wschód lub zachód. Fotowoltaika jest ekologiczna, ogranicza emisję dwutlenku węgla i dwutlenku azotu do atmosfery, wykorzystując darmowe promienie słoneczne. Panele fotowoltaiczne w Polsce są efektywne, najwięcej energii produkują od maja do września, jednak roczne rozliczenia z zakładem energetycznym sprawiają, że zyski są po stronie inwestorów z Komornik. Wszystko ze względu na korzystne ustawodawstwo, dzięki któremu można przesyłać nadmiar wytworzonej energii do sieci i odebrać go w nocy lub w okresie zimowym.

Krok po kroku

czyli jak przebiega realizacja inwestycji

Podejmij współpracę z HiEnergy

Audyt fotowoltaiczny, polskie instalacje fotowoltaiczne o 25-letniej gwarancji, efektywny montaż paneli fotowoltaicznych na dachu lub gruncie, pomoc przy wnioskowaniu o dofinansowanie oraz przy zgłoszeniu instalacji do zakładu energetycznego – to wszystko oferują eksperci HiEnergy. Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy, jak działa fotowoltaika w Poznaniu, Komornikach i innych miejscowościach. Zapraszamy do kontaktu!

Zamawiam wycenę

HiEnergy sp. z o.o.

+48 604 110 250

Codziennie od 8:00 do 17:00

ul.Zwierzchowskiego 19
61-248 Poznań
mail biuro@hienergy.pl

Aktualności

small_c_popup-green

30 sekund dzieli Cię od otrzymania dedykowanej oferty na ogrzewanie podłogowe!

Dane zbieramy wyłącznie w celu przygotowania oferty