Fotowoltaika Gniezno - sprawdzone panele, kompleksowe instalacje.

Postaw na zieloną energię i wybierz panele fotowoltaiczne w Gnieźnie, które umożliwiają produkcję energii elektrycznej. Dobrej jakości panele słoneczne to podstawa skutecznej i trwałej instalacji fotowoltaicznej. Gniezno, Dalki, Pierzyska to rejon naszego działania. Odpowiednio dobrane i zamontowane panele słoneczne sprawiają, że fotowoltaika jest efektywna i sprawdzi się w domach prywatnych, firmach oraz gospodarstwach rolnych. Za jej skutecznością nie stoją żadne super moce, lecz sprawdzona technologia.

Cechuje nas najwyższa jakość wykonywanych usług, dzięki której fotowoltaika pokrywa zapotrzebowanie energetyczne na długie lata! Zadbamy o to, by montaż paneli fotowoltaicznych zapewniał jak najwyższą efektywność instalacji. Oferujemy pomoc w ubieganiu się o dofinansowanie paneli fotowoltaicznych w Gnieźnie i jego okolicach oraz kompleksowe wsparcie podczas inwestycji w instalacje fotowoltaiczne podczas całego procesu!

Krok po kroku

czyli jak przebiega realizacja inwestycji

Zamawiam wycenę

HiEnergy sp. z o.o.

+48 604 110 250

Codziennie od 8:00 do 17:00

ul.Zwierzchowskiego 19
61-248 Poznań
mail biuro@hienergy.pl

Aktualności

Istnieje wiele różnych programów mających na celu dofinansowanie inwestycji w instalację fotowoltaiczną. Zarówno programy rządowe jak i samorządowe. Przykładem jest dotacja mój prąd 3.0.

Fotowoltaika opłaca się każdemu kto ma dostępną powierzchnię na której można ustawić instalację fotowoltaiczną. Zarówno firmom jak i osobom prywatnym. Najlepiej by powierzchnia ta nie była zacieniona i istniała możliwość skierowania paneli słonecznych na południe. Jednak i inne powierzchnie mogą spełnić swą rolę. Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy kompleksowo poprowadzą Cię przez cały proces instalacji.

Zakłada się, że 1 kWp mocy paneli słonecznych, skierowanych na południe z zachowaniem optymalnych kątów nachylenia  jest w stanie w ciągu roku wyprodukować od 900 do 1200 kWh energii elektrycznej. W naszych projektach instalacji fotowoltaicznej bierzemy pod uwagę wszystkie zmienne, tak by w 100% spełniała one założenia.

Panele fotowoltaiczne dostarczają prąd który zasila wszystkie urządzenia znajdujące się w gospodarstwie domowym lub w firmie. Gdy zapotrzebowanie na prąd jest większe niż uzyska z naszej instalacji, pobieramy brakująca ilość z sieci. Gdy nasza instalacja produkuje więcej niż potrzebujemy, nadmiar prądu jest odsprzedawany do sieci. 

Instalacje o mocy nie większej niż 50 kW nie wymagają pozwolenia na budowę. Nie ma znaczenia, czy umieścimy ją na dachu, czy na podłożu.

Oczywiście. Prawidłowo zainstalowana instalacja fotowoltaiczna jest bezpieczna dla jej użytkowników. Potwierdzają to miliony kW zainstalowane na całym świecie!

Na pewno. Ceny prądu przez ostanie lata rosły w niewielkim stopniu. Przynajmniej dla użytkowników prywatnych. To jednak się zmienia. Zasada jest prosta, im droższy prąd tym panele PV bardziej się opłacają. A ceny rosną coraz szybciej!

small_c_popup-green

30 sekund dzieli Cię od otrzymania dedykowanej oferty na ogrzewanie podłogowe!

Dane zbieramy wyłącznie w celu przygotowania oferty